-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
1. Учнівські квитки - 709 шт. 2. Студентські квитки - 85 шт.
Оголошено тендер
139 347.00
UAH
Номер:
28bc6a3cfbcd4b6e9f04761a3c4586eb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-30-005402-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж «Синергія
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544490
-
Адреса:
03061, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ШЕПЕЛЄВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж «Синергія
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544490
-
Адреса:
03061, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ШЕПЕЛЄВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
139 347.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
1. Учнівські квитки - 709 шт.
2. Студентські квитки - 85 шт.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30160000-8 Магнітні картки
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.05.2023 17:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума139 347.00 UAH