-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Продукція виробничо-технічного призначення - паливо.
Тендер Prozorro UA-2023-05-30-006540-a
Завершена
5 175 990.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 996.66 UAH
мін. крок: 0.1% або 2 996.66 UAH
Номер:
ffed7ec120e1482e8d99d1e2f3222a74
Внутрішній номер закупівлі:
17935909
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-30-006540-a
Замовник:
Комунальне підприємство Багатогалузеве об'єднання комунального господарства Мирноградської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21973020
-
Адреса:
85324, Україна, Донецька область, Мирноград, вул. Руднична , буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ізвекова Наталя 380999630408 nata.izvekova88@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 175 990.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.05.2023 13:50 - 05.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.05.2023 13:50 - 08.06.2023 00:00
Аукціон:
08.06.2023 13:32 - 08.06.2023 14:46
Період кваліфікації:
08.06.2023 14:46 - 13.06.2023 08:31
Період завантаження договору:
18.06.2023 00:00 - 28.06.2023 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴4 576 658.00 Дизельне паливо Євро 5
- Лот №2 ₴599 332.00 Бензин А-95