• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Продукція виробничо-технічного призначення - паливо

Оголошено тендер

5 175 990.00 UAH
Номер: 4ea3c08b4dac4822b7b76dcc3f39203a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-29-002583-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство Багатогалузеве об'єднання комунального господарства Мирноградської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство Багатогалузеве об'єднання комунального господарства Мирноградської міської ради
Очікувана вартість: 5 175 990.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Продукція виробничо-технічного призначення - паливо
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 29.05.2023 12:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 015 990.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 160 000.00 UAH