• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Торги відмінено

516 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 160.00 UAH
Номер: 3053d887f3554f84878a690659124ef1
Внутрішній номер закупівлі: 17931085
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-30-001653-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІЇВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
Контактна особа: Світлана Чиркова +380950146997 zmievgp@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 516 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.05.2023 10:01 - 04.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 30.05.2023 10:01 - 07.06.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 52f6518bae2a4d58b689f8a2236aa86e
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження: 30.05.2023 13:16 - 10.06.2023 00:00
Дата опублікування: 30.05.2023 13:16
Дата виконання: 10.06.2023 00:03
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴516 000.00 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи