• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Оголошено тендер

516 000.00 UAH
Номер: 1205bdac76734e00aa172d19ee0a00ea
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-30-000476-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІЇВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЗМІЇВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
Очікувана вартість: 516 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 30.05.2023 09:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума516 000.00 UAH