-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цемент М500 ( Портландцемент)( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом))
Тендер Prozorro UA-2023-05-29-006585-a
Цемент М500 ( Портландцемент)( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом))
Торги відмінено
170 208.00
UAH з ПДВ
Номер:
153ca97ac96e4142be43e93c6b80683f
Внутрішній номер закупівлі:
17921980
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-29-006585-a
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мусієнко Лідія Василівна +380545251191 ldolsr2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 208.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2023 13:32 - 03.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2023 13:32 - 06.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
3700fe9e6cdd460d8229d19f7884783d
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: в оголошенні про проведення відкритих торгів не зазначено дату та час проведення електронного аукціону.
Замовником було зроблено звернення № 02-04/1454 від 31.05.2023 року щодо відсутності технічної реалізації щодо дати та часу проведення електронного аукціону на майданчику Прозорро , і отримано відповідь № 010623-1 від 01.06.2023 року, в якій зазначено, що у відповідності до технічного завдання від головного адміністратора ДП « ПРОЗОРРО», 26.05.2023 року після 18.00 було проведено доопрацювання фукціоналу, повернення періоду аукціону у закупівлі за типом - Відкриті торги з особливостями, що могло призвести до відсутності періоду аукціону у закупівлях за типом - Відкриті торги з особливостями. Станом на 30 травня 2023 року, дане питання було вирішено, закупівлі за типом – Відкриті торги з особливостями автоматично оголошуються з періодом Аукціон.
Так як Закупівля оголошена 29 травня 2023 року, у період доопрацювання функціоналу в частині повернення періоду Аукціону, то дана Закупівля підлягає відміні в зв’язку із відсутністю можливості усунення зазначеного порушення на даному етапі Закупівлі.
Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень;
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
02.06.2023 10:14 - 13.06.2023 00:00
Дата опублікування:
02.06.2023 10:14
Дата виконання:
13.06.2023 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴170 208.00 Цемент М500 ( Портландцемент)( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом))