-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цемент М500 ( Портландцемент)( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом))
Оголошено тендер
170 208.00
UAH
Номер:
de3c1a4af3684fac93d6b8beb918818b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-29-000665-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
170 208.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цемент М500 ( Портландцемент)( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом))
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
29.05.2023 10:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Цемент М500 ( Портландцемент)( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом))
Кількість
1080 штуки
Період постачання
до 30.06.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума170 208.00 UAH