-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електротельфери (таль електрична) вантажопідйомністю 2 т. - ДК 021:2015 (42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2023-05-25-013207-a
Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами детальніше див. тендерну документацію Джерело фінансування – власні кошти Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська.
Торги не відбулися
258 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 290.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 290.00 UAH
Номер:
e4ccc44e497a4ecaa0ea34d853879675
Внутрішній номер закупівлі:
17899651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-25-013207-a
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Салій Надія Миколаївна 0487271430 ntvk@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
258 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.05.2023 17:17 - 02.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2023 17:17 - 05.06.2023 10:00
Аукціон:
06.06.2023 15:29 - 06.06.2023 15:58
Період кваліфікації:
06.06.2023 15:58 - 20.06.2023 17:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴258 000.00 Електротельфери (таль електрична) вантажопідйомністю 2 т. ДК 021:2015 (42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)