-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електротельфери (таль електрична) вантажопідйомністю 2 т. ДК 021:2015 (42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)
Оголошено тендер
514 000.00
UAH
Номер:
b4c88c4d52cd4ddcb253291eb8e69285
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-25-004342-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
514 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електротельфери (таль електрична)
вантажопідйомністю 2 т.
ДК 021:2015 (42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)
Примітки:
Протокол УО №31/С від 25.05.2023 зміни № 7.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Дата опублікування:
25.05.2023 16:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти
Сума514 000.00 UAH