-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту харчоблоку з усунення аварійної ситуації в ліцеї імені Івана Пулюя ЛМР по вул. І. Пулюя, 16 у м. Львові
Тендер Prozorro UA-2023-05-25-009588-a
Назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту харчоблоку з усунення аварійної ситуації в ліцеї імені Івана Пулюя ЛМР по вул. І. Пулюя, 16 у м. Львові ,Код національного класифікатора України ДК 021:2015: 45450000-6 (Інші завершальні будівельні роботи).Місцезнаходження Замовника: Україна, м.Львів, 79071,вул.Пулюя,16. Категорія: Юридична особа,яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування.Процедура закупівлі:Відкриті торги з особливостями
Завершена
1 950 565.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 752.83 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 752.83 UAH
Номер:
69dd35df30a647f1afc86a7437ebd5e0
Внутрішній номер закупівлі:
17896046
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-25-009588-a
Замовник:
Ліцей імені Івана Пулюя
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834411
-
Адреса:
79071, Україна, Львівська область, Львів, вул.Пулюя,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальчук Божена Петрівна +380322638227 school83@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 950 565.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.05.2023 14:54 - 30.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2023 14:54 - 02.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
02.06.2023 00:03 - 07.06.2023 17:21
Період завантаження договору:
13.06.2023 00:00 - 23.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 950 565.00 Послуги з поточного ремонту харчоблоку з усунення аварійної ситуації в ліцеї імені Івана Пулюя ЛМР по вул. І. Пулюя, 16 у м. Львові