-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Автобуси
Тендер Prozorro UA-2018-01-10-001787-b
Завершена
8 440 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 20 000.00 UAH
Номер:
0d5bcd046ff54f4c9ba2fc18fed192bd
Внутрішній номер закупівлі:
1789228
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-10-001787-b
Замовник:
Комунальне підприємство Сумської міської ради "Електроавтотранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328540
-
Додаткова контактна особа:
Олександр Ситник +380542700975 stu_zakupki@ukr.net
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Харківська, буд. 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Ситник +380542700975 stu_zakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
8 440 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
10.01.2018 16:36 - 02.02.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2018 16:36 - 12.02.2018 10:00
Період прекваліфікації:
12.02.2018 10:00 - 01.03.2018 00:00
Аукціон:
01.03.2018 15:39 - 01.03.2018 16:00
Період кваліфікації:
01.03.2018 16:00 - 03.03.2018 11:08
Період завантаження договору:
01.03.2018 16:00 - 21.03.2018 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобуси
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 30.06.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
Оскарження: 01.03.2018 16:00 - 14.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
Каданцев Андрій Сергійович 380504645039, avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, В'ячеслава Чорновола, 164 А, оф.7
Оскарження: 01.03.2018 16:00 - 14.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
8 440 000.00 UAH з ПДВ /
8 420 000.00 UAH з ПДВ
8 420 000.00 UAH з ПДВ
Документи
26
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЙМАКС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35377451
-
Контактна особа:
Сергей Попадько +380674701595, +380472504078 imax_group@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА, будинок 242/1, кімната 708
Початкова пропозиція
8 430 000.00 UAH з ПДВ /
8 430 000.00 UAH з ПДВ
8 430 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
23.02.2018 11:22
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
68238e9fa8f147f4b53de946114d23f1
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-10-001787-b-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
Каданцев Андрій Сергійович 380504645039, avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, В'ячеслава Чорновола, 164 А, оф.7
Номер договору:
66
Сума договору:
8 420 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
16.03.2018 10:00
Статус:
Підписаний