-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Автобуси
8 420 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
68238e9fa8f147f4b53de946114d23f1
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-10-001787-b-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
Каданцев Андрій Сергійович 380504645039, avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, В'ячеслава Чорновола, 164 А, оф.7
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
66
Дата підписання:
16.03.2018 10:00
Період дії договору:
16.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
8 420 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 420 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобуси
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 30.06.2018