• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Закупівля послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2022 для ДП «МПІУ»

Завершена

400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
Номер: a27dbda4c0a44532a5fe23f06037c52f
Внутрішній номер закупівлі: 17868949
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-23-013854-a   
Замовник: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Контактна особа: Ворон Владислав 380979050041 v.voron@uatv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.05.2023 16:27 - 03.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 23.05.2023 16:27 - 06.06.2023 00:00
Аукціон: 06.06.2023 14:46 - 06.06.2023 15:09
Період кваліфікації: 06.06.2023 15:09 - 07.06.2023 09:55
Період завантаження договору: 13.06.2023 00:00 - 23.06.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴400 000.00 Закупівля послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2022 для ДП «МПІУ»