• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Закупівля послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2022 для ДП «МПІУ»

Оголошено тендер

400 000.00 UAH
Номер: b205d0c56da44dc7bbba6eb60090dac2
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-23-006106-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Замовник: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Закупівля послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2022 для ДП «МПІУ»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 23.05.2023 16:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума400 000.00 UAH