• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спірограф

Торги не відбулися

178 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 890.00 UAH
Номер: 11a62f093f714132bd3b64fb5bbec4da
Внутрішній номер закупівлі: 17839173
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-19-011908-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Дубіковська Галина Михайлівна +380542665729 crkl.sumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 178 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.05.2023 16:16 - 24.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 19.05.2023 16:16 - 27.05.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴178 000.00 Спірограф