• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Спірограф

Оголошено тендер

178 000.00 UAH
Номер: 3b53d2a651d044538bfafbd903f5562c
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-19-005377-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 178 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Спірограф
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
НК 024:2019: 13680 Діагностувальний спірометр
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 19.05.2023 16:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти місцевого бюджету та НСЗУ
Сума178 000.00 UAH