-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект охоронної сигналізації (з монтажем) для корпуса відділення №10 КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня» за адресою: м. Львів, вул. Кульпарківська, 95
Тендер Prozorro UA-2023-05-18-014771-a
строк поставки товару (з монтажем) - Не пізніше 2 тижнів з моменту підписання договору
Завершена
199 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 996.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 996.50 UAH
Номер:
badb459280bc441cb5b0c461c9addba3
Внутрішній номер закупівлі:
17826128
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-18-014771-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996740
-
Адреса:
79021, Україна, Львівська область, Львів, вулиця КУЛЬПАРКІВСЬКА, будинок 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гуренко Костянтин Валерійович 380322954938 kostyantin.gurenko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.05.2023 17:23 - 24.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2023 17:23 - 27.05.2023 00:01
Аукціон:
з 29.05.2023 15:45
Період кваліфікації:
27.05.2023 00:02 - 02.06.2023 12:37
Період завантаження договору:
08.06.2023 00:00 - 18.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴199 300.00 Комплект охоронної сигналізації (з монтажем) для корпуса відділення №10 КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня» за адресою: м. Львів, вул. Кульпарківська, 95