-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект охоронної сигналізації (з монтажем) для корпуса відділення №10 КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня» за адресою: м. Львів, вул. Кульпарківська, 95
Тендер Prozorro UA-2023-05-18-014771-a
строк поставки товару (з монтажем) - Не пізніше 2 тижнів з моменту підписання договору
Завершена
199 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 996.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 996.50 UAH
Період оскарження:
18.05.2023 17:23 - 24.05.2023 00:00
Нічого не знайдено.