• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Установка комп’ютеризована для контролю метрологічних характеристик лічильників газу "Темпо-3" МРД (або еквівалент)

Завершена

990 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 900.00 UAH
Номер: eb633e1a85314f6ca0d4d94137e95266
Внутрішній номер закупівлі: 1782441
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-02-07-002493-a   
Замовник: Державне підприємство "Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"
Контактна особа: Олег Банах +380382720848 pev2@csmc-ua.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 990 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 900.00 UAH
Період уточнення: 07.02.2018 16:19 - 12.02.2018 16:50
Період прийому пропозицій: 07.02.2018 16:19 - 22.02.2018 16:50
Аукціон: 23.02.2018 11:15 - 23.02.2018 11:36
Період кваліфікації: 23.02.2018 11:36 - 26.02.2018 18:05
Період завантаження договору: 23.02.2018 11:36 - 15.03.2018 11:36

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Установка комп’ютеризована для контролю метрологічних характеристик лічильників газу "Темпо-3" МРД (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, м.Хмельницький, вул.Свободи, буд.7 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Інженерно-впровадницька фірма «Темпо»

Оскарження: 23.02.2018 11:36 - 09.03.2018 00:00
Початкова пропозиція 988 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
988 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.02.2018 18:05
Документи 9
Скарги 0
ТОВ "ЗЕРО"
Початкова пропозиція 989 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
989 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 18
Скарги 0

Контракти

Номер: 7dd6d44a86e34f0bb220b7928c95c90b
Ідентифікатор договору: UA-2018-02-07-002493-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Інженерно-впровадницька фірма «Темпо»
Номер договору: 12/2018
Сума договору: 988 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 14.03.2018 17:20
Статус:
Підписаний
pdf
Договір12-2018(14_03_2018)ТОВ IВФ ТЕМПО.pdf
p7s
sign.p7s