-
Відкриті торги
-
КЕП
Установка комп’ютеризована для контролю метрологічних характеристик лічильників газу "Темпо-3" МРД (або еквівалент)
988 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
7dd6d44a86e34f0bb220b7928c95c90b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-07-002493-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Інженерно-впровадницька фірма «Темпо»
×
-
Код ЄДРПОУ:
13648866
-
Контактна особа:
Руденко Андрій 380675005000, 380675005000 andriyrudenko0777@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Гната Хоткевича, будинок 77, кв.81
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Номер договору:
12/2018
Дата підписання:
14.03.2018 17:20
Період дії договору:
14.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
988 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 988 800.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Установка комп’ютеризована для контролю метрологічних характеристик лічильників газу "Темпо-3" МРД (або еквівалент)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018