-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам’яне)
Тендер Prozorro UA-2023-05-16-012564-a
Завершена
1 515 240.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 576.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 576.20 UAH
Номер:
a4feba54771e4ccaa9edfe7c5f452857
Внутрішній номер закупівлі:
17792411
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-16-012564-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43988082
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, Подільський р-н, місто Балта, вулиця Магдебурзька, будинок 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Панчишина Юлія Олександрівна 0686675949 oviddil99@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 515 240.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.05.2023 16:06 - 21.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.05.2023 16:06 - 24.05.2023 00:00
Аукціон:
з 24.05.2023 14:45
Період кваліфікації:
24.05.2023 00:02 - 24.05.2023 15:59
Період завантаження договору:
30.05.2023 00:00 - 09.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 515 240.00 Тверде паливо (вугілля кам’яне)