-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам’яне)
Оголошено тендер
1 515 240.00
UAH
Номер:
a843dcd855ee4d9a910385e7d85b46d3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-16-004052-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43988082
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, Подільський р-н, місто Балта, вулиця Магдебурзька, будинок 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43988082
-
Контактна особа:
Панчишина Юлія Олександрівна 0686675949 oviddil99@gmail.com
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, Подільський р-н, місто Балта, вулиця Магдебурзька, будинок 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 515 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо (вугілля кам’яне)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
16.05.2023 15:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тверде паливо (вугілля кам’яне)
Кількість
108 тонни
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 515 240.00 UAH