-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків" (послуги з вивезення та утилізації рідких побутових відходів)
Тендер Prozorro UA-2018-02-01-002305-c
Завершена
445 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 225.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 225.00 UAH
Номер:
d8d2cd080a1941388995a3d746404407
Внутрішній номер закупівлі:
1778594
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-01-002305-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25726293
-
Адреса:
49075, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, вул. Петрозаводська, 371а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Виктория Гавеля +380567613012,+380955291307,+380567613026 dnepr_dr2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
445 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 225.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2018 13:48 - 06.02.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2018 13:48 - 16.02.2018 17:00
Аукціон:
19.02.2018 15:24 - 19.02.2018 15:45
Період кваліфікації:
19.02.2018 15:45 - 20.02.2018 12:28
Період завантаження договору:
19.02.2018 15:45 - 11.03.2018 15:45
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 "Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків" (послуги з вивезення та утилізації рідких побутових відходів), 260 метрів кубічних
Кількість
3000 метри кубічні
Період постачання
02.03.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТДВ "Дніпрокомунтранс"
Оскарження: 19.02.2018 15:45 - 03.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128158
-
Контактна особа:
Вальчук Олена Володимирівна +380567765763 dogovornoy3@dkt.dp.ua http://dkt.dp.ua
-
Адреса:
49107, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, Запорізьке шосе,буд.26
Оскарження: 19.02.2018 15:45 - 03.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
439 189.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
439 189.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.02.2018 12:28
Документи
6
Скарги
0
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33383791
-
Контактна особа:
Лариса Артюхова +380675774618 kp.tbo@ukr.net
-
Адреса:
49004, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро,, ПРОСПЕКТ КІРОВА, будинок 2
Початкова пропозиція
445 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
445 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
6fd887728c61467e8cc3c3c86c784d9e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-01-002305-c-c1
Постачальник:
ТДВ "Дніпрокомунтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128158
-
Контактна особа:
Вальчук Олена Володимирівна +380567765763 dogovornoy3@dkt.dp.ua http://dkt.dp.ua
-
Адреса:
49107, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, Запорізьке шосе,буд.26
Номер договору:
9350
Сума договору:
439 189.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
03.03.2018 09:00
Статус:
Підписаний