-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 "Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків" (послуги з вивезення та утилізації рідких побутових відходів)
439 189.20
UAH з ПДВ
Номер:
6fd887728c61467e8cc3c3c86c784d9e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-01-002305-c-c1
Постачальник:
ТДВ "Дніпрокомунтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128158
-
Контактна особа:
Вальчук Олена Володимирівна +380567765763 dogovornoy3@dkt.dp.ua http://dkt.dp.ua
-
Адреса:
49107, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, Запорізьке шосе,буд.26
Класифікатор ДК 021:2015:
90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Номер договору:
9350
Дата підписання:
03.03.2018 09:00
Період дії договору:
03.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
439 189.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 439 189.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 "Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків" (послуги з вивезення та утилізації рідких побутових відходів), 260 метрів кубічних
Кількість
3000 метри кубічні
Період постачання
02.03.2018 - 31.12.2018