-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
- 1
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Тендер Prozorro UA-2023-05-12-007379-a
Торги не відбулися
110 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
Номер:
0008db0fbefd429c9ca4ee24ac6ddaae
Внутрішній номер закупівлі:
17758245
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-12-007379-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Госпіталь ветеранів війни" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991429
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Європейська, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Фірстова +380675840798 hospital.buh@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.05.2023 13:22 - 18.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.05.2023 13:22 - 21.05.2023 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 000.00 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні