-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено тендер
110 000.00
UAH
Номер:
eb61e569b475453da447a440cf5a8ec5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-12-002299-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Госпіталь ветеранів війни" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991429
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Європейська, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Госпіталь ветеранів війни" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991429
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Європейська, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
12.05.2023 13:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Система для забору капілярної крові з ЕДТА К3 з капіляром 0,2мл за кодом НК 57900
×
-
НК 024:2019:
57900 Пробірка для збору зразків крові не вакуумна ІВД, з EDTA
Кількість
6000 штуки
Період постачання
(не задано)
Пробірки типу Епіндорф 1,5мл №500 за кодом НК 43761
×
-
НК 024:2019:
43761 Пробірка центрифужна, нестерильна, IVD
Кількість
8 упаковка
Період постачання
(не задано)
Кінцевики 100-1000 мкл №100 за кодом НК 16822
×
-
НК 024:2019:
16822 Наконечник піпетки
Кількість
60 упаковка
Період постачання
(не задано)
Кінцевики 10-100 мкл №100 за кодом НК 16822
×
-
НК 024:2019:
16822 Наконечник піпетки
Кількість
50 упаковка
Період постачання
(не задано)
Штатив для накінечників За кодом 33340- Піпеточна станція
×
-
НК 024:2019:
33340 Піпеточна станція
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Вакуумна пробірка 8.5 мл.
Кількість
50 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описмісцевий бюджет
Сума110 000.00 UAH