-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з покосу трави, карантинних рослин на території колишнього смт Таромське
Тендер Prozorro UA-2023-05-12-006962-a
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 2 000.00 UAH
Номер:
ddbd0c436a2e4edba7528eef60e93ef6
Внутрішній номер закупівлі:
17757822
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-12-006962-a
Замовник:
Управління майном колишнього смт Таромське Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40502510
-
Адреса:
49020, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Старий шлях, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Кринична +380567494140 krynychnajulia@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-majnom-kolishnogo-selischa-miskogo-tipu-taromske-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.05.2023 12:58 - 17.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.05.2023 12:58 - 20.05.2023 00:00
Період кваліфікації:
20.05.2023 00:00 - 23.05.2023 09:30
Період завантаження договору:
29.05.2023 00:00 - 08.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Послуги з покосу трави, карантинних рослин на території колишнього смт Таромське