• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з покосу трави, карантинних рослин на території колишнього смт Таромське

Оголошено тендер

250 000.00 UAH
Номер: ef0891ddb5da47298c0bd48778a9aefa
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-12-002114-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління майном колишнього смт Таромське Дніпровської міської ради
Замовник: Управління майном колишнього смт Таромське Дніпровської міської ради
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з покосу трави, карантинних рослин на території колишнього смт Таромське
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.05.2023 12:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 000.00 UAH