-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ШГВ23Т-198 16160000-4 Садова техніка різна (Тачка садова 2-х колісна V 65/120, Пилосос-повітродувка бензинова Оприскувач ранцевий з ручним насосом)
Тендер Prozorro UA-2023-05-11-011117-a
Завершена
213 498.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 134.99 UAH
мін. крок: 1% або 2 134.99 UAH
Номер:
7c96b077e03e4b44a640a30e0e05a59a
Внутрішній номер закупівлі:
17747055
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-11-011117-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Демченко +380675775883 serhii.demchenko@ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
16160000-4 Садова техніка різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
213 498.70 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.05.2023 15:26 - 19.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2023 15:26 - 22.05.2023 17:00
Аукціон:
22.05.2023 17:00 - 22.05.2023 17:00
Період кваліфікації:
22.05.2023 17:00 - 31.05.2023 10:36
Період завантаження договору:
06.06.2023 00:00 - 16.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴213 498.70 16160000-4 Садова техніка різна (Тачка садова 2-х колісна V 65/120, Пилосос-повітродувка бензинова, Оприскувач ранцевий з ручним носос)