• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тачка садова 2-х колісна V 65/120, Пилосос-повітродувка бензинова Оприскувач ранцевий з ручним нососом

Оголошено тендер

213 498.70 UAH
Номер: 91936b36988f4737b919fc2466647ca2
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-11-001542-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
Замовник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
Очікувана вартість: 213 498.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тачка садова 2-х колісна V 65/120, Пилосос-повітродувка бензинова Оприскувач ранцевий з ручним нососом
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 16160000-4 Садова техніка різна
Дата опублікування: 11.05.2023 11:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума213 498.70 UAH