-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вина
Тендер Prozorro UA-2023-05-10-013174-a
Завершена
324 606.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 623.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 623.03 UAH
Номер:
11c9387df7ee4050a908c1ea07c302c6
Внутрішній номер закупівлі:
17733698
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-10-013174-a
Замовник:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05509470
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПРОРІЗНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Морозенко Ірина 380442781544 tvzkknamt@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15930000-6 ВинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
324 606.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.05.2023 16:36 - 19.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.05.2023 16:36 - 22.05.2023 10:00
Період кваліфікації:
22.05.2023 10:03 - 23.05.2023 11:37
Період завантаження договору:
29.05.2023 00:00 - 08.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴324 606.00 Вина