-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вина
Оголошено тендер
324 606.00
UAH
Номер:
dd9817d9681f43cc8a8f0a2be88cdb6d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-10-006041-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05509470
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПРОРІЗНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05509470
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПРОРІЗНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
324 606.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вина
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15930000-6 Вина
Дата опублікування:
10.05.2023 16:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума324 606.00 UAH