-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 4
Дров'яна деревина
Тендер Prozorro UA-2023-05-10-012776-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
246d74d6b71b417393ccc30537389f2c
Внутрішній номер закупівлі:
17733304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-10-012776-a
Замовник:
Комунальний заклад Теплицької селищної ради "Степанівський заклад дошкільної освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26234600
-
Адреса:
23814, Україна, Вінницька область, село Степанівка, вулиця Миру, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гончарук Світлана Петрівна +380686546506 dnz.step@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.05.2023 16:14 - 18.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.05.2023 16:14 - 21.05.2023 00:00
Аукціон:
21.05.2023 00:02 - 21.05.2023 00:02
Період кваліфікації:
21.05.2023 00:02 - 24.05.2023 11:53
Період завантаження договору:
30.05.2023 00:00 - 09.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Дров'яна деревина