• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дров'яна деревина

Оголошено тендер

200 000.00 UAH
Номер: b2b8cef6220e4154941855f9c33a859c
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-10-004248-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад Теплицької селищної ради "Степанівський заклад дошкільної освіти"
Замовник: Комунальний заклад Теплицької селищної ради "Степанівський заклад дошкільної освіти"
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дров'яна деревина
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 10.05.2023 16:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума200 000.00 UAH