-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Полотно неткане холстопрошивне ширина 140±4см
Тендер Prozorro UA-2023-05-10-005987-a
Завершена
32 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 162.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 162.00 UAH
Номер:
2c19d5d22986416daa12ff0a525b761d
Внутрішній номер закупівлі:
17726514
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-10-005987-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВІННИЦЯТРАНСПРИЛАД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081242
-
Адреса:
21100, Україна, Вінницька область, Вінниця, ПЛОЩА ПРИВОКЗАЛЬНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анохін Олександр 380432632257 vn.transpribor@ukr.net http://www.vtranspribor.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
19210000-1 Натуральні тканиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
32 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.05.2023 13:10 - 16.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.05.2023 13:10 - 19.05.2023 10:00
Аукціон:
19.05.2023 10:04 - 19.05.2023 10:04
Період кваліфікації:
19.05.2023 10:04 - 24.05.2023 16:48
Період завантаження договору:
30.05.2023 00:00 - 09.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴32 400.00 Лот 1.