-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Полотно неткане холстопрошивне ширина 140±4см
Оголошено тендер
32 400.00
UAH
Номер:
a5290f2402a24e48a2fec54c6ff77f15
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-10-002163-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ВІННИЦЯТРАНСПРИЛАД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081242
-
Адреса:
21100, Україна, Вінницька область, Вінниця
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ФІЛІЯ "ВІННИЦЯТРАНСПРИЛАД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081242
-
Адреса:
21100, Україна, Вінницька область, Вінниця
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
32 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Полотно неткане холстопрошивне ширина 140±4см
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
19210000-1 Натуральні тканини
Дата опублікування:
10.05.2023 12:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума32 400.00 UAH