-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо (талони)
Тендер Prozorro UA-2023-05-10-003024-a
Завершена
140 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
Номер:
6fb7f19b75bf47268d15df6ef0179de0
Внутрішній номер закупівлі:
17723625
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-10-003024-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34329096
-
Адреса:
64200, Україна, Харківська область, Балаклія, Центральна, буд.16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Одерій Ольга 380661554091 ODERIY1984@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.05.2023 10:39 - 19.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.05.2023 10:39 - 22.05.2023 00:00
Період кваліфікації:
22.05.2023 00:00 - 22.05.2023 10:23
Період завантаження договору:
28.05.2023 00:00 - 07.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 000.00 Дизельне паливо (талони)