-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо (талони)
Оголошено тендер
140 000.00
UAH
Номер:
b1f0d2e0de834d38acaa6bc1b7654180
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-10-001374-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34329096
-
Адреса:
64200, Україна, Харківська область, Балаклія, Центральна, буд.16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Балаклійської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34329096
-
Адреса:
64200, Україна, Харківська область, Балаклія, Центральна, буд.16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо (талони)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.05.2023 10:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума140 000.00 UAH