-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Мережеві комутатори; Комутатори; Точка доступу wi-fi з PoE інжектором та контролер; Перетворювачі та модеми
Тендер Prozorro UA-2023-05-10-000489-a
Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону. Водночас, Замовником зазначено в оголошенні розмір мінімального кроку пониження ціни на виконання п. 11 ч. 2 ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі» (Закон). Дата і час проведення електронного аукціону визначені електронною системою закупівель автоматично згідно з ч. 3 ст. 21 Закону без участі Замовника. Зазначена ситуація обумовлена суперечністю між нормативно-правовими актами, що регулюють одні й ті ж правовідносини (Закон та Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178 в чинних редакціях), та особливостями електронної системи закупівель.
Завершена
2 029 174.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 800.54 UAH
мін. крок: 0% або 800.54 UAH
Номер:
ea156099b16b4137bea20c4f07288f7a
Внутрішній номер закупівлі:
17721053
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-10-000489-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 029 174.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.05.2023 08:55 - 20.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.05.2023 08:55 - 23.05.2023 10:00
Період кваліфікації:
23.05.2023 10:02 - 25.05.2023 11:40
Період завантаження договору:
31.05.2023 00:00 - 10.06.2023 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 271 097.60 ЛОТ 1 – Мережеві комутатори
- Лот №2 ₴388 500.00 ЛОТ 2 – Комутатори
- Лот №3 ₴289 522.80 ЛОТ 3 – Точка доступу wi-fi з PoE інжектором та контролер
- Лот №4 ₴80 054.40 ЛОТ 4 – Перетворювачі та модеми