• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мережеві комутатори; Комутатори; Точка доступу wi-fi з PoE інжектором та контролер; Перетворювачі та модеми

Оголошено тендер

2 029 174.80 UAH
Номер: 85685c93135f445288e5c36d818d02a1
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-10-000156-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 2 029 174.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мережеві комутатори; Комутатори; Точка доступу wi-fi з PoE інжектором та контролер; Перетворювачі та модеми
Примітки: ЛОТ 1 – Мережеві комутатори ЛОТ 2 – Комутатори ЛОТ 3 – Точка доступу wi-fi з PoE інжектором та контролер ЛОТ 4 – Перетворювачі та модеми
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
Дата опублікування: 10.05.2023 08:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 029 174.80 UAH