-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Кабельні органайзери, стяжки, універсальний пристрій-стійка та сталеві затяжні хомути
Тендер Prozorro UA-2023-05-09-003871-a
Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону. Водночас, Замовником зазначено в оголошенні розмір мінімального кроку пониження ціни на виконання п. 11 ч. 2 ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі» (Закон). Дата і час проведення електронного аукціону визначені електронною системою закупівель автоматично згідно з ч. 3 ст. 21 Закону без участі Замовника. Зазначена ситуація обумовлена суперечністю між нормативно-правовими актами, що регулюють одні й ті ж правовідносини (Закон та Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178 в чинних редакціях), та особливостями електронної системи закупівель.
Завершена
212 725.09
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 399.22 UAH
мін. крок: 0.2% або 399.22 UAH
Номер:
dd09472e61bb4010bd2613efc8c80299
Внутрішній номер закупівлі:
17709449
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-09-003871-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
212 725.09 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.05.2023 10:59 - 14.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.05.2023 10:59 - 17.05.2023 10:00
Період кваліфікації:
17.05.2023 10:01 - 24.05.2023 15:59
Період завантаження договору:
30.05.2023 00:00 - 09.06.2023 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴39 922.09 ЛОТ 1 – Кабельне маркування та стяжка
- Лот №2 ₴62 468.40 ЛОТ 2 – Кабельні органайзери
- Лот №3 ₴110 334.60 ЛОТ 3 – Універсальний пристрій-стійка та сталеві затяжні хомути