• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кабельні органайзери, стяжки, універсальний пристрій-стійка та сталеві затяжні хомути

Оголошено тендер

212 725.09 UAH
Номер: 5b71e9ee04b74af8bf2d251ad2b872e1
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-09-001238-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 212 725.09 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кабельні органайзери, стяжки, універсальний пристрій-стійка та сталеві затяжні хомути
Примітки: ЛОТ 1 – Кабельне маркування та стяжки ЛОТ 2 – Кабельні органайзери ЛОТ 3 – Універсальний пристрій-стійка та сталеві затяжні хомути
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування: 09.05.2023 10:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума212 725.09 UAH