• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Холтер добового мніторингу ЕКГ

Завершена

200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер: 8b3b3c3a698c4da188af120954210178
Внутрішній номер закупівлі: 17707721
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-09-002025-a   
Замовник: Військова частина А1249
Контактна особа: Кольба Анастасія Григорівна 380956857167 Apteka1249@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.05.2023 10:02 - 14.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 09.05.2023 10:02 - 17.05.2023 12:00
Аукціон: 17.05.2023 12:00 - 17.05.2023 12:00
Період кваліфікації: 17.05.2023 12:00 - 19.05.2023 09:32
Період завантаження договору: 25.05.2023 00:00 - 04.06.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴200 000.00 Холтер добового моніторингу ЕКГ