-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Холтер добового мніторингу ЕКГ
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
84e7a14f4fba47acb03fd631a45c4c01
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-09-000951-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А1249
×
-
Код ЄДРПОУ:
26625520
-
Адреса:
87524, Україна, Донецька область, Маріуполь, -----
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військова частина А1249
×
-
Код ЄДРПОУ:
26625520
-
Контактна особа:
Кольба Анастасія Григорівна 380956857167 apteka1249@post.mil.gov.ua
-
Адреса:
87524, Україна, Донецька область, Маріуполь, -----
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Холтер добового мніторингу ЕКГ
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
09.05.2023 09:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума200 000.00 UAH