-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Офісні меблі
Тендер Prozorro UA-2023-05-09-000750-a
Завершена
160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 600.00 UAH
Номер:
da999e7b8ba34d9ab9195f5d59e548cf
Внутрішній номер закупівлі:
17706434
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-09-000750-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006544
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка, 114
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Святко +380462230656 crl001@ukr.net http://www.chernigiv-crl.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.05.2023 09:09 - 14.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.05.2023 09:09 - 17.05.2023 08:58
Період кваліфікації:
17.05.2023 08:59 - 19.05.2023 13:33
Період завантаження договору:
25.05.2023 00:00 - 04.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴160 000.00 Офісні меблі