-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офісні меблі
Оголошено тендер
160 000.00
UAH
Номер:
7eb66eaa332a42589bb1ff12eda58a0a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-09-000199-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006544
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка, 114
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006544
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка, 114
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Офісні меблі
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні меблі
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.05.2023 08:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума160 000.00 UAH