-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підгузки для дорослих , підгузки для дітей
Тендер Prozorro UA-2023-05-08-010227-a
Торги не відбулися
236 510.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 182.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 182.55 UAH
Номер:
3acd3cfee5bf469faf51ff1cca5658e5
Внутрішній номер закупівлі:
17701677
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-08-010227-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Ямпільський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги"Ямпільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37636913
-
Адреса:
24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, вул.Сонячна , 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чугуннікова Жанна Петрівна +380433622552 yampil_medcentr@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33751000-9 ПідгузкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
236 510.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.05.2023 15:23 - 13.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2023 15:23 - 16.05.2023 15:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴236 510.00 Підгузки для дорослих , підгузки для дітей