-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підгузки для дорослих , підгузки для дітей
Оголошено тендер
236 510.00
UAH
Номер:
3964d75664a140458a7324b5ea63eeba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-08-001475-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Ямпільський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги"Ямпільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37636913
-
Адреса:
24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, вул.Сонячна , 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Ямпільський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги"Ямпільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37636913
-
Адреса:
24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, вул.Сонячна , 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
236 510.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підгузки для дорослих , підгузки для дітей
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33751000-9 Підгузки
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
08.05.2023 11:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума236 510.00 UAH