-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання та послуги з монтажу системи відео нагляду та системи контролю управління доступу (СКУД)
Тендер Prozorro UA-2023-05-06-000625-a
Строк поставки - протягом тридцяти днів з дати укладення договору
Торги відмінено
795 463.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 7 954.63 UAH
мін. крок: 1% або 7 954.63 UAH
Номер:
b3b1b8950969408fb9e1fbf42b82bf86
Внутрішній номер закупівлі:
17691062
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-06-000625-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтенко Ірина +380442949720 i.voitenko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
795 463.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.05.2023 19:53 - 11.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2023 19:53 - 14.05.2023 23:00
Аукціон:
14.05.2023 23:00 - 14.05.2023 23:00
Період кваліфікації:
з 14.05.2023 23:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
1a84eca43ad44dbca046f9167555e87a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
При підготовці технічного завдання та розрахунку очікуваної вартості не було враховано частину обладнання, матеріалів та супутніх послуг, відсутність яких при монтажі обладнання, що є предметом закупівлі може призвести до нестабільної роботи
Період оскарження:
17.05.2023 14:09 - 28.05.2023 00:00
Дата опублікування:
17.05.2023 14:09
Дата виконання:
28.05.2023 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴795 463.00 Обладнання та послуги з монтажу системи відео нагляду та системи контролю управління доступу (СКУД)