• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Обладнання та послуги з монтажу системи відео нагляду та системи контролю управління доступу (СКУД)

Оголошено тендер

795 463.00 UAH
Номер: 7d46e8f864ae4657a7b7a08b9a8fbe4e
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-04-14-002428-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 795 463.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обладнання та послуги з монтажу системи відео нагляду та системи контролю управління доступу (СКУД)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Дата опублікування: 14.04.2023 15:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрантові кошти
Сума795 463.00 UAH